Co je YOU®?

Super účinné,

snadno použitelné, bezpečné  produkty 100% rostlinného původu, určené právě VÁM

 

YOU® přírodní a účinné

 

Kdo říká, že domácí práce nejsou zábavné? S YOU® stačí málo a je to dokonalé!

Kromě toho jsou produkty YOU vysoce efektivní s ohledem na zdraví a životní prostředí. Jejich 100% rostlinná složení jsou výsledkem výzkumu trvajícího přes 20 let .

Jejich účinnost byla přezkoušena a ověřena v nezávislé laboratoři oproti velkým značkám (odmašťování, odstraňování vodního kamene...).

YOU®, kompletní řada přírodních a účinných produktů!

Při vývoji YOU jsme přemýšleli nad vším, abychom vám usnadnili život...
Kromě toho, že jsme vyvinuli zdravá, účinná složení, jsou všechny naše produkty ergonomicky tvarovány s krásným designem, aby bylo jejich použití co nejsnadnější. A navíc: doplňovací systém je nadmíru pohodlný a úsporný! Již žádné plýtvání s obaly, láhev lze znovu použít s koncentrovanými náhradními náplněmi. Jsou snadno přenosné a skladovatelné, proto je jich použití tak snadné.

S YOU® je to bezpečnější a lepší!

Říká se, že dům je náš domov! A je velmi důležité, aby se všichni , kdo v něm žijí (zejména vy, vaše rodina, ale také zlaté rybičky a sousedova kočka), cítili dobře!
YOU to zařídí! Zdravější produkty pro péči o domácnost, 100% rostlinného původu, 100% biologicky rozložitelné, bez ropných derivátů, chemických přísad a syntetických látek. Dokonce i naše vůně jsou přírodní!


Stručně řečeno, všechny produkty YOU jsou vyráběny výhradně na základě extraktů z rostlin, ovoce, květů, esenciálních olejů, obnovitelných minerálů a vody. Jsou rovněž dermatologicky testovány a mají nezávislou certifikaci Ecocert. YOU jsou produkty, které neškodí našemu zdraví a jsou šetrné pro člověka i celou planetu.

Budoucnost je zelená!

Z velké touhy zachovat naši planetu (a zvláště její obyvatele) vznikly na pokraji Vogéz v 90. letech přípravky jako přírodní alternativa ke konvenčním chemickým, znečišťujícím a škodlivým produktům. Na základě jedinečných znalostí tzv. rostlinné chemie byly vyvinuty nové přírodní a rovnocenně účinné čisticí prostředky. A tyto patentované přípravky, 100% rostlinného původu (první, které později získají certifikaci Ecocert a Ecolabel, přičemž dokonce jejich požadavky o mnoho předčí), jsou zpočátku vítány v profesionálním odvětví (restaurace, nemocnice, školky, veřejné služby, automobilový průmysl...) Uživatelé jsou tak v kontaktu s přípravky po celý den!

YOU® je odpovědné vůči životnímu prostředí!

Všechny receptury výrobků YOU® jsou založeny na přírodních a obnovitelných surovinách (minerály a rostliny). Jsou tedy plně biologicky odbouratelné.
Obal je recyklovatelný a systém náhrad umožňuje významné snížení emisí oxidu uhličitého.
Kromě toho jsou všechny  YOU® 500ml produkty certifikované podle mezinárodního standardu Ecocert.

Všechno co potřebujete je YOU®!